>*********BINE ATI VENIT IN ANUL SCOLAR 2018-2019 LA COLEGIUL TEHNIC "VICTOR UNGUREANU" CAMPIA TURZII!!!*********
 
 
 

Descriere: Sigla nouaCOLEGIUL TEHNIC „VICTOR UNGUREANU” CÂMPIA TURZII

Str. Laminoriştilor nr. 115, Câmpia Turzii, jud. Cluj

Telefon / fax: 0264-368181

E-mail: ctvuct @ gmail.com

www.ctvuct.ro

ORAR CADRE DIDACTICE AN ȘCOLAR 2018 – 2019

NR.

CRT

NUMELE ȘI PRENUMELE

DISCIPLINA

1.

Arion Lucia Loredana

TIC

2.

Arpadi Carmen Monica

MATEMATICĂ

3.

Băginean Mirela

DISCIPLINE ECONOMICE

4.

Bădulescu Laura

FIZICĂ

5.

Barb Daniela Eugenia

LIMBA ENGLEZĂ

6.

Bîndean Maria Elena

LIMBA ENGLEZĂ

7.

Bota Alina Doiniţa

CHIMIE

8.

Bota Cosmin Remus

TIC

9.

Bozdog Paula Ioana

DISCIPLINE TEHNICE TEXTILE/DIRECTOR

10.

Cars Laura Maria

EDUCAȚIE FIZICĂ

11.

Câlnicean Mircea

MAISTRU INSTRUCTOR CONSTRUCȚII

12.

Cherecheş Monica

DISCIPLINE ECONOMICE/DIRECTOR ADJUNCT

13.

Cioara Brîndușa Daniela

DISCIPLINE ECONOMICE

14.

Corovei Cornel

DISCIPLINE TEHNICE ELECTROTEHNICĂ

15.

Deaș Carmen Daniela

BIOLOGIE

16.

Damian Denisa Oana

MATEMATICA

17.

Dabija Ala

DISCIPLINE TEHNICE TEXTILE

18.

Dumitriu Daniela

DISCIPLINE TEHNICE ELECTROTEHNICĂ

19.

Fodorean Mircea

MAISTRU INSTRUCTOR MECANICĂ

20.

Gîmbuțan Ioana

LIMBA ROMÂNĂ

21.

Giurgiu Daniela

DISCIPLINE ECONOMICE

22.

Gligor Mariana

DISCIPLINE TEHNICE MECANICĂ

23.

Iacob Sorina Daniela

DISCIPLINE TEHNICE MECANICĂ

24.

Lazăr Mihaela Simona

MATEMATICĂ

25.

Legenda Denisa Coralia

ISTORIE

26.

Lungu Paul

CABINET PSIHOPEDAGOGIC

27.

Man Marcel

DISCIPLINE TEHNICE ELECTROTEHNICĂ

28.

Mărginean Aurica

MAISTRU INSTRUCTOR TEXTILE

29.

Marian Simion

FIZICĂ

30.

Miclea Doina

DISCIPLINE TEHNICE CONSTRUCŢII

31.

Mileşan Cosmina Alina

TIC

32.

Moldovan Emilia Simona

RELIGIE ORTODOXĂ

33.

Moldovan Mihail

RELIGIE PENTICOSTALĂ

34.

Morea Cornel

EDUCAȚIE FIZICĂ

35.

Oaidă Călin

MAISTRU INSTRUCTOR MECANICĂ

36.

Oltean Finica

LIMBA ROMÂNĂ

37.

Pop Anamaria Andreea

MATEMATICĂ

38.

Prodan Emilia

CHIMIE

39.

Raduţ Niculina Carmen

DISCIPLINE TEHNICE ELECTROTEHNICĂ

40.

Rodean Maria

LIMBA ROMÂNĂ

41.

Rus Gligore Emil

DISCIPLINE TEHNICE MECANICĂ

42.

Sebeni Mihaela

SOCIO-UMANE

43.

Şopterean Maria Cristina

ISTORIE

44.

Spălnăcan Diana Rodica

LIMBA ROMÂNĂ

45.

Stanciu Dorina

GEOGRAFIE

46.

Stoica Dorin

MS. INSTRUCTOR MECANICĂ

47.

Șamoca Adriana

DISCIPLINE TEHNICE PRELUCRAREA LEMNULUI

48 .

Trif Monica

LIMBA FRANCEZĂ

49.

Urcan Ioana

LIMBA FRANCEZĂ

50.

Vass Corina

DISCIPLINE TEHNICE MECANICĂ

 


Pagină creată şi administrată de prof. COSMIN REMUS BOTA